מדוע חשובה דיסקרטיות בכתיבה אקדמית?

הדבר האחרון שאתם צריכים זה שמישהו יגיד, בדיוק בעיתוי הלא נכון, שקניתם את העבודה אצל גיא. אם הדבר יתגלה בפורום הלא נכון, חבל על כל ההשקעה מלכתחילה. לכן, דיסקרטיות בשבילי היא לא רק כותרת, אלא פרקטיקה יומיומית שנועדה להבטיח שלפחות מהצד שלי – שום מידע לא יעבור. 

השמירה על הדיסקרטיות מתחילה בכך שאני לא מעביר מידע לא רק לגבי תוכן העבודה, אלא גם לגבי עצם הפנייה. כך שגם אם רק פניתם והתעניינתם, ולא סגרתם בסוף – הדיסקרטיות שלכם מובטחת במלואה. דבר שני, כל המידע והחומרים של העבודות שלכם נמצאים רק במחשב אחד מוגן בסיסמה, שלאיש אין גישה אליו, אפילו לא לבני המשפחה שלי. תשאלו – אני לא סומך על בני משפחתי? אז התשובה היא – כמובן שאני סומך עליהם ב-100%. אבל צריך לזכור שאנחנו בארץ קטנה מאד, ומספיק שמישהו מכיר מישהו, ויודע שהוא כותב עבודה בנושא כלשהו, ואפשר להצליב בקלות את המידע. לכן אני מקפיד לא לשתף אחרים גם בנושאי העבודות, וכך אני מבטיח שבשום דרך לא יוכלו לגלות את זהותכם, ואפילו את עצם פנייתכם. 

זכרו, הדיסקרטיות שלכם חשובה לי אפילו אם רק פניתם והתעניינתם, וכמובן אם בסופו של דבר החלטתם להיעזר בשירותי – הדיסקרטיות שלכם מובטחת ומלאה. 

אז אל תהססו, פנו כעת ואשמח לעזור

   

  שיתוף:
  פייסבוק
  טוויטר
  לינקדאין
  אימייל
  וואטסאפ
  דילוג לתוכן