אודות

גיא תיאודורו - הכותב שלך

במהלך התואר שלי בכלכלה ומשפטים, כשהייתי צריך לכתוב את העבודות הסמינריוניות בשני החוגים, גיליתי שהולך לי ממש בקלות, ביחס לחברים שלי ללימודים שהתקשו מאד עם המשימה. בהתחלה חשבתי שאולי אני מפספס משהו – איך יכול להיות שלי כל-כך קל והם כל-כך מתקשים? אבל כשהציונים הגיעו הבנתי שלא פיספסתי כלום. כתיבת עבודות סמינריוניות באמת הולכת לי בקלות. אז הצעתי את עזרתי לאותם חברים שהתקשו ואחרי שגם הם קיבלו ציונים טובים הבנתי שעליתי פה על משהו.

פרסמתי מודעה קטנה באוניברסיטה שהציעה כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום, ולא האמנתי כמה פניות הגיעו מהמודעה הקטנה הזאת. ככה גיליתי שאני יכול לכתוב גם עבודות סמינריוניות בחינוך, בסיעוד, בסוציולוגיה, בפילוסופיה, בקולנוע, בפסיכולוגיה, ובעוד תחומים רבים חוץ מכלכלה ומשפטים שאלו התחומים שלמדתי בעצמי. עד מהרה התחלתי לכתוב בכל התחומים הללו, ובעוד תחומים נוספים, וכשהסטודנטים קיבלו את הציונים כמובן המליצו גם לחבריהם..

כל זה קרה בשנת 2006. מאז למדתי כמובן הרבה על התחומים המתפתחים והמתחדשים, ואני ממשיך להתעדכן במחקרים החדשים ובתיאוריות החדשות בכל קורס, כדי להבטיח שהמקורות של העבודות יהיו תמיד מעודכנים. מאז ועד היום עברו אצלי הרבה סטודנטים מרוצים שאת חלקם ליוויתי גם לתארים מתקדמים, בכתיבת התזה ואף מעבר לכך.. גם אתם צריכים עזרה במטלות אקדמיות? אל תהססו לפנות אלי אישית:
guytheodoro80@gmail.com

דילוג לתוכן