פתרון ממ"נים בקורס הפרעת קשב והיפראקטיביות

קורס הפרעת קשב והיפראקטיביות (10563) של האוניברסיטה הפתוחה נוגע באחת ההפרעות הנפוצות כיום. הפרעות המשפיעות על כל תחומי החיים ונוגעות בחייהם של ילדים ומבוגרים כאחד.

אצל ילדים, הפרעות קשב והיפראקטיביות הפכו ליותר בולטות ומופיעות על פני השטח בעיקר מאז תקופת הקורונה, שהציפה את האתגרים ואת הקשיים בהתמודדות. אצל מבוגרים, שבעבר לא עברו אבחונים בנושא, קיימת היום מודעות גוברת לאפשרות כי אדם סובל מהפרעת קשב או מהיפראקטיביות גם אם במשך שנים רבות, עוד כילד, לא עבר אבחון.

הקורס בוחן את ההתפתחות של הנסיבות וההגדרות של הפרעות אלו ואת הגישות השונות החוקרות את הפרעת הקשב וההיפראקטיביות. הקורס נוגע בהיבטים שונים – חברתיים, רגשיים ולימודיים הנוגעים לאוכלוסיית הסובלים מהפרקות אלו. בנוסף, הוא מתבונן על המעטפת המשפחתית. פרק נוסף בקורס מוקדש לאבחון ולטיפול בהפרעה.

 

אילו ממ"נים צריך להגיש כדי לעמוד בדרישות הקורס?

הדרישות לקבלת נקודות זכות בקורס הפרעת קשב והיפראקטיביות הן להגיש שני ממ"נים לפחות, לעמוד בציון 60 לפחות בבחינת הגמר ולקבל ציון משוקלל של 60 מהממ"נים ומהבחינה. אפשר להגיש שלושה ממ"נים.

בתוך שני הממ"נים, חובה לכלול את ממ"ן 13 שעוסק בניתוח מספר מאמרים באנגלית שנכתבו על ידי מאטיס וגרשהאם, שניים מהחוקרים המוכרים בנושא, שחקרו הפרעות ADHD בשילוב הפרעות התנהגות. הממ"ן צריך לכלול מענה לכמה שאלות הקשורות למאמרים אלו. כלומר, יש לקרוא את המאמרים הקיימים באנגלית, לסכם אותם ולמצוא בנוסף גם מאמר מדעי שפורסם בחמש השנים האחרונות ולחבר את תובנותיו אל תובנות המאמרים של מאטיס וגרשהאם.

רכזי הקורס ממליצים על מענה והגשה גם של ממ"ן 12 או ממ"ן 11 הדורשים מענה על שאלות לפי תיאור מקרה, ומכילים שניהם חלק המהווה הכנה לממ"ן החובה, הוא ממן 13. בשניהם נדרש לכתוב סיכום  אינטגרטיבי המבוסס על שלושה מקורות שונים ולחלק את הסיכום לפי הכללים המתבקשים בממ"ן. בנוסף, יש לכלול רשימת מקורות.

 

איך לעבור את הגשת הממ"נים בשלום? עם קצת עזרה!

הלמידה בקורס רווי מידע, מחקרים ומאמרים מבקשת מרובנו לשבת עד השעות הקטנות של הלילה, לקרוא ולסכם מאמרים כדי לעמוד בדרישות. חלק מאיתנו משלבים את הלמידה בקורס עם עבודה והג'ינגול הזה יכול להיות מעייף, מתיש ובלתי אפשרי.

סטודנטים רבים נעזרים בפתרונות ממ"נים בקורס הפרעת קשב והיפראקטיביות, אם כי על אף שהממ"נים סך הכל בנויים על אותו עיקרון ומבוססים על אותו חומר – הם בכל זאת משתנים מסמסטר לסמסטר ומשנה לשנה ולא תמיד הפתרונות שתמצאו הם אלה שיעזרו לכם.

אחד הפתרונות היעילים ביותר שיכולים לחסוך זמן ולעזור בהגשת הממ"נים בזמן, הוא להזמין ממני פתרון ממ"ן בקורס. אני מכיר היטב את הקורס ואת החומר שבו, ויכול לכתוב עבורכם פתרון מקורי ואיכותי לממ"ן.
אילו ממנים אני פותר?

 • פתרון ממן 11 הפרעת קשב והיפראקטיביות 10563
 • פתרון ממן 12 הפרעת קשב והיפראקטיביות 10563
 • פתרון ממן 13 הפרעת קשב והיפראקטיביות 10563
 • פתרון ממן 14 הפרעת קשב והיפראקטיביות 10563
 • צריכים ממ"ן אחר? בכיף!

 

התהליך הוא מהיר ופשוט עקב היכרותי עם החומר הנלמד בקורס, ועם המושגים הנחקרים והמאמרים. כמו כן, אני מכיר היטב את הדרישות להגשת הממ"ן ומקפיד על כל כללי הכתיבה האקדמית הנדרשות. מוזמנים להכיר דרך פשוטה ויעילה להגיש את הממ"ן הבא שלכם, לחסוך שעות רבות של עבודה ולעבור יפה את הקורס באפס מאמץ.

 

צריכים פתרון ממ"נים?

פשוט צרו קשר בטופס או שלחו לי מייל guytheodoro80@gmail.com, ואל תשכחו לצרף את כל החומר הדרוש כדי להימנע מעיכובים.

 


  שיתוף:
  פייסבוק
  טוויטר
  לינקדאין
  אימייל
  וואטסאפ
  דילוג לתוכן