פתרון מטלות וממ"נים באנגלית

רוב הסטודנטים בכל מוסדות ההשכלה בארץ יעברו לפחות קורס אחד באנגלית במהלך הלימודים. יש כאלה שמתחילים ברמה יותר גבוהה כמו "אנגלית מתקדמים א", ויש כאלה שמתחילים ממש מההתחלה ב"אנגלית טרום בסיסי" ומשם מתקדמים שלב אחרי שלב, אבל רוב הסטודנטים לוקחים לפחות קורס אחד של אנגלית במהלך הלימודים. בקורסים האלה, וזה לא משנה אם זה "בסיסי א" או "אנגלית לצרכים אקדמיים" – תמיד יש מטלות שצריך להגיש לאורך הסמסטר. באוניברסיטה הפתוחה המטלות האלה נקראות ממנים (ראשי תיבות של "מטלות מנחה"), והסטודנטים בכל התארים נדרשים להגיש אותן במהלך הסמסטר ולאחריו. 

 

עזרה במטלות וממ"נים באנגלית

כיוון שסטודנטים בכל התארים ובכל תחומי הלימוד עושים קורסים באנגלית, זה הופך אותם לקורסים הגדולים ביותר בכל האוניברסיטאות והמכללות. אם נתקלתם בקושי בפתרון המטלות והממנים באנגלית – אתם לא לבד. סטודנטים רבים מתקשים בפתרון המטלות באנגלית, ואחרים פשוט לא מוצאים זמן לפתרון ממ"נים באנגלית בין כל המטלות האקדמיות של הקורסים האחרים. לכן אין להתפלא שסטודנטים רבים בכל התארים ובכל מוסדות הלימוד פונים אליי לעזרה בפתרון מטלות באנגלית, בכל רמות האנגלית מהרמה הבסיסית ביותר טרום בסיסי ועד לרמות הגבוהות ביותר – אנגלית לצרכים אקדמיים וכדומה. 

 

פתרון מטלות וממ"נים באנגלית – איך זה עובד?

כדי לקבל עזרה בפתרון ממ"נים באנגלית פשוט שלחו אליי את קובץ ההנחיות (חוברת הממ"נים במקרה של האוניברסיטה הפתוחה), ותקבלו הצעת מחיר לפתרון. אם המטלה מתבססת על טקסטים כלשהם, תוודאו ששלחתם לי אותם כדי שאוכל להשתמש בהם. 

טיפ חשוב מאד: מומלץ ביותר לשלוח את חוברת המטלות כבר בתחילת הסמסטר כשאתם מקבלים אותה, ולא לחכות לרגע האחרון כשכבר צריכים להגיש את המטלה. זה חשוב משתי סיבות: קודם כל אם תחכו לרגע האחרון יש סיכוי שאהיה עמוס כבר במטלות אחרות ולא אספיק לעזור לכם. דבר שני – המחיר. במקרים דחופים אני נאלץ לפעמים לגבות מחירים גבוהים יותר, ולכן כדי להבטיח לעצמכם את המחירים הרגילים ללא תוספת על דחיפות – ממש מומלץ לשלוח את כל המטלות ממש מיד כשאתם מקבלים אותן. בכל מקרה, גם אם קרה והגעתם לרגע האחרון ואתם צריכים להגיש את הממ"ן ממש דחוף, שלחו בכל זאת את ההנחיות ואשתדל לעזור. 

 

אל תבזבזו זמן יקר על מטלות באנגלית

פשוט שלחו לי את ההנחיות (ואת הטקסטים – במידה ויש) למייל: guytheodoro80@gmail.com ואשמח לעזור לכם עם המטלות. אפשר לפנות אליי גם דרך האתר: 

  דיסקרטיות מובטחת

   

  שיתוף:
  פייסבוק
  טוויטר
  לינקדאין
  אימייל
  וואטסאפ
  דילוג לתוכן