כתיבת דוחות קריאה ובוקריפורטים (Book Report)

תגיד, גיא, אתה כותב גם עבודות באנגלית?

בזמן האחרון הרבה לקוחות שואלים אותי אם אני כותב גם עבודות באנגלית. "בוודאי" אני עונה. -"אז למה זה לא כתוב באתר שלך?" האמת היא שלא כתבתי על זה באתר (עד עכשיו) כי לא חשבתי שתהיה לזה דרישה. פשוט לא חשבתי על זה שמלבד הקורסים במקצועות השונים – רוב הסטודנטים לומדים גם קורסים באנגלית (טרום מתקדמים, מתקדמים 1, מתקדמים 2, אנגלית לצרכים אקדמיים, ועוד). אבל זה הגיע מהסטודנטים עצמם שביקשו ממני לעזור להם במטלות שונות באנגלית ובין היתר בכתיבת דוחות קריאה על מאמרים באנגלית ובוקריפורט (דיווח על קריאת ספר באנגלית). 

 

דוחות קריאה באנגלית ובוקריפורטס

דוח קריאה שונה מסיכום בכך שבסיכום המטרה היא לסכם רק את מה שנאמר במאמר עצמו. לכן הוא נקרא סיכום – סיכום של המאמר. לעומת זאת דו"ח קריאה כולל לפעמים סעיפים נוספים כמו דעה אישית על המאמר, ביקורת על המאמר, עימות של מה שנאמר במאמר עם החומר הנלמד בקורס או עם כתבה או אירוע מהזמן האחרון, ועוד סעיפים שכוללים לא רק את מה שנאמר במאמר עצמו אלא גם להראות שהסטודנט הבין את המאמר והקדיש מחשבה לנאמר בו. 

לרוב, בכתיבת דוחות קריאה גם המאמר באנגלית ומצפים גם שדו"ח הקריאה יהיה באנגלית. לפעמים המאמר באנגלית ודו"ח הקריאה אמור להיות בעברית. בשני המקרים אני יכול לעזור לכם ולהוריד לכם את דו"ח הקריאה מהראש. סטודנטים ששפת האם שלהם אינה אנגלית לפעמים מתקשים גם בקריאת המאמר אבל יותר מכך בכתיבת דו"ח הקריאה באנגלית. לכן אני אשמח מאד לעזור לכם עם דו"ח הקריאה ולכתוב אותו באנגלית תקינה ושוטפת. 

הסיפור מסתבך כאשר מדובר בבוקריפורט. למי יש כוח לקרוא עכשיו ספר שלם? רק בשביל לכתוב עליו דו"ח של כמה עמודים? צודקים. קריאה של ספר שלם, ולרוב באנגלית, לוקחת הרבה זמן, במיוחד בחייו העמוסים של סטודנט. תשאירו לי את הכתיבה. מכיוון שרוב הספרים חוזרים על עצמם – יש סיכוי טוב שכבר קראתי את הספר שאתם צריכים לכתוב עליו בוקריפורט. וגם אם עוד לא קראתי אותו, אני אשמח לעזור לכם עם הבוקריפורט ולהוריד לכם את זה מהראש.

 

אז מה צריך לעשות?

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שאוכל לעזור לכם עם דו"ח הקריאה או עם הבוקריפורט זה לשלוח לי את המאמר או הספר שעליו אתם רוצים לכתוב את הדו"ח, את ההנחיות המלאות לדו"ח, וכמובן, לציין אם אתם צריכים את הדו"ח בעברית או באנגלית. את החומרים אפשר לשלוח לי למייל: guytheodoro80@gmail.com ואשמח לעזור לכם עם הדו"ח. אפשר לפנות אליי גם דרך האתר: 

  דיסקרטיות מובטחת

   

  שיתוף:
  פייסבוק
  טוויטר
  לינקדאין
  אימייל
  וואטסאפ
  דילוג לתוכן