פתרון ממ"נים ברגולציה (רגולציה – מתאוריה למעשה‏)

מאז שהקמתי את העסק שלי לעזרה בכתיבת עבודות בתחילת שנות האלפיים, יצא לי לכתוב עבודות בלא מעט נושאים. סטודנטים מאוניברסיטאות ומכללות בכל רחבי הארץ (ואפילו ישראלים שלומדים בחו"ל) פנו אליי בבקשה לעזרה בכתיבה של עבודות שבלעדיהן – אין מצב שהם מסיימים את התואר. אני כמובן, שמחתי לעזור. עם הזמן, ראיתי שיש קורסים מסוימים שנדרשת בהם יותר עזרה.
אמנם כתיבת עבודות בכל הנושאים באה לי בקלות, אבל עדיין יש עבודות שיותר כיף לי לכתוב מאחרות. אחד הקורסים שאני מקבל הכי הרבה בקשות לעזרה בכתיבת מטלות בו הוא "רגולציה – מתיאוריה למעשה" באוניברסיטה הפתוחה. למי מכם שלא יודע, האוניברסיטה הפתוחה מכנה את המטלות הללו ממ"ן. עם השנים גיליתי כמה אני נהנה לעזור בפתרון ממ"נים בקורס הספציפי הזה.

פתרון ממ"נים בעזרת גיא תיאודורו

אם אתם סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, ואתם צריכים להגיש ממ"ן בקורס רגולציה – מתיאוריה למעשה, יכול להיות שהפסקה האחרונה קצת הכניסה אתכם לשוק. איך יכול להיות שמישהו נהנה מממ"ן כל כך משמים וקשה? ובכן, אני אגלה לכם סוד קטן – אני פשוט אוהב את מה שאני טוב בו.
עזרה בפתרון מטלות היא משהו שאני עוסק בו כבר הרבה מאוד שנים, והתחלתי לעסוק בו פשוט בגלל שהייתי טוב בו ורציתי לעזור לחברים. הניסיון שצברתי עם הזמן רק שיפר את היכולות שלי, וגרם לי לאהוב את זה אפילו יותר. זו גם הסיבה שאני כל כך אוהב לעזור בפתרון ממ"נים ברגולציה.
אני מסייע לסטודנטים וסטודנטיות מהאוניברסיטה הפתוחה כבר שנים, ואחד הקורסים שיצא לי לעזור בהם הכי הרבה הוא הקורס "רגולציה – מתיאוריה למעשה". העובדה שאני עוזר לסטודנטים בקורס הזה שנה אחרי שנה הפכה אותי לממש טוב בעזרה בקורס הזה, ולכן אני אוהב לעזור בו.

אילו ממנים אני פותר?

 • פתרון ממן 11 רגולציה – מתיאוריה למעשה (10957)
 • פתרון ממן 12 רגולציה – מתיאוריה למעשה (10957)
 • פתרון ממן 13 רגולציה – מתיאוריה למעשה (10957)
 • פתרון ממן 14 רגולציה – מתיאוריה למעשה (10957)
 • צריכים ממנים בקורסים אחרים? אל תהססו לפנות אליי

סיכום

לסיכום, המטרה שלי היא תמיד, בראש ובראשונה – לעזור לסטודנטים וסטודנטיות במצוקה אקדמית. למה שלא תיתנו לי לגייס את כל הניסיון והידע שלי כדי לעזור לכם? אני לא מבטיח שבסוף התהליך תאהבו את הקורס כמוני, אבל אני די בטוח שלפחות תאהבו את הציון שתקבלו על הממ"ן הזה.
אז אם אתם סטודנטים או סטודנטיות באוניברסיטה הפתוחה, יש לכם ממ"ן להגיש בקורס רגולציה – מתאוריה למעשה ואתם מרגישים שאתם צריכים עזרה – תדעו שאני כאן בשבילכם. לעזרה בפתרון ממ"נים או מטלות, צרו איתי קשר בהקדם במייל guytheodoro80@gmail.com או באמצעות הטופס:


  שיתוף:
  פייסבוק
  טוויטר
  לינקדאין
  אימייל
  וואטסאפ
  דילוג לתוכן